Golfen Lustrum

Lustrum dag 4.

Op donderdag 23 mei verzamelden we met 16 man op Nijmegen Centraal. Iedereen had er zin in, want we gingen met de bus richting Golfbaan Het Rijk van Nijmegen voor een leuke middag. Bij aankomst werden we hartelijk ontvangen en opgedeeld in twee groepen voor de golfclinic.

De golfclinic begon om 15.00 en duurde tot 17.00. Onder begeleiding van professionele instructeurs leerden we de basisvaardigheden van het golfen. We kregen les in putten, chippen en swingen. Het was ontzettend leuk en leerzaam om te doen, en iedereen deed enthousiast mee.

Na twee uur oefenen en lol maken op de golfbaan, konden we terugkijken op een geslaagde middag. Na afloop hebben we nog even met z’n allen een borreltje gedaan op het terras, voordat we teruggingen naar Nijmegen. Het was een geweldige ervaring en iedereen had het naar zijn zin. We hebben niet alleen veel geleerd, maar ook veel plezier gehad!