Buitenlandreis Budapest 2024

Op 22 januari 2024 vertrok Studievereniging CEnter met 30 leden naar Schiphol, waar wij om 10.00 vlogen naar het mooie Budapest in Hongarije.

 

Wij sliepen in een hostel midden in het centrum. Tijdens de reis hebben we 4 avonden samen gegeten, zijn we een middag naar het Palinka museum geweest en een middag naar het light art museum geweest. Uiteraard is er ook goed gefeest tijdens de reis. Zo hebben wij met zijn allen een kroegentocht gedaan, een boottocht over de Donau gehad en veel uurtjes doorgebracht in clubs in Budapest. Daarnaast hadden we ook genoeg vrije tijd om de stad te ontdekken.

Na 4 dagen vol gezelligheid en een ervaring rijker, vlogen wij op 26 januari aan het einde van de middag weer terug naar Schiphol. Tijdens deze vlucht kwam de piloot nog een praatje met ons maken. Het was weer een zeer geslaagde reis!