Bedrijfsbezoek KRACHT Recruitment 

Op 17 februari heeft SV CEnter in samenwerking met NEXUS en SVSB een bedrijfsbezoek gebracht aan onze partner Kracht recruitment in Arnhem. Samen met deze twee verenigingen zijn wij met de bus naar het terrein van Kracht gereed waar we vervolgens werden verwelkomd met een korte rondleiding. 

Vervolgens gaf de CEO, Wieger Willems een leerzame presentatie waarin duidelijk werd wie Kracht is, wat ze doen en wat belangrijke normen en waarden binnen het bedrijf zijn. Vervolgens werden we allemaal opgedeeld in meerdere teams waarna er verschillende oefeningen werden uitgevoerd die bijdragen aan een betere samenwerking binnen een team. Hierna kregen we allemaal de opdracht om een sollicitatie gesprek voor te bereiden en uit te voeren waarna ieder een korte pitch moest houden.

Tot slot was er nog een gezellige netwerk borrel waar alle studenten samen met de werknemers van Kracht konden netwerken en ervaringen van de dag konden bespreken, onder het genot van een drankje en een hapje.