Buitenlandreis Krakau 2023

Op 23 januari 2023 vertrok Studievereninging CEnter met 57 leden naar Eindhoven, waarna wij in de middag aankwamen in de Poolse stad Krakau.

Wij sliepen in een hostel midden in het centrum. Tijdens de reis hebben we 3 avonden samen gegeten, een middag samen geschaatst en het Museum of Illusion bezocht. Uiteraard is er ook goed gefeest tijdens de reis. Zo hebben wij met zijn allen een kroegentocht gedaan, een karaoke avond gehad en veel uurtjes doorgebracht in clubs in Krakau.

Ook zijn wij met zijn allen naar Aushwitz geweest, waar wij een rondleiding hebben gehad. Dit was zeer indrukwekkend en een leerzame ervaring die ons allemaal bij zal blijven.

Na 4 dagen vol gezelligheid en een ervaring rijker, vlogen wij op 27 januari in de ochtend weer terug naar Eindhoven. Het was weer een zeer geslaagde reis!