ALV & bestuurswissel 20 juni 2022

Op maandagavond 20 juni heeft de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering plaatsgevonden in Drie Gezusters. Tijdens deze vergadering heeft het negende bestuur het jaarverslag aan de leden gepresenteerd. Er is geëvalueerd welke doelen zijn behaald en hoe we de vereniging verder kunnen laten groeien. Daarnaast was er genoeg tijd om te lachen om de grappigste video’s van het afgelopen jaar. Met een trots gevoel kon het negende bestuur der SV CEnter aftreden.

Het negende bestuur, bestaande uit Aurelia Verduin, Sam Gitsels, Martijn Soetekouw, Bas Temme, Boudewijn Wittenberg en Sven Meijerink heeft het afgelopen bestuursjaar veel mogen leren, mensen mogen ontmoeten en hele leuke borrels, activiteiten en formele evenementen mogen organiseren.

Het tiende bestuur bestaat uit de volgende personen:
Voorzitter: Jesper Dreis
Secretaris: Lotte Geelen
Penningmeester: Isa Oostermeijer
Commissaris Extern: David Michels
Commissaris Intern: Joost Bleumer

Het tiende bestuur gaat er alles aan doen om zoveel mogelijk borrels en evenementen te organiseren voor onze leden.

We hopen jullie snel te zien tijdens een van onze evenementen!