ALV & bestuurswissel 7 oktober 2021

Op donderdag 7 oktober heeft de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering plaatsgevonden. Tijdens de ALV werd het jaarverslag gepresenteerd en kregen leden de kans om vragen te stellen aan het achtste bestuur.

Het achtste bestuur, bestaande uit Bas Jochems, Martijn Soetekouw, Bas Temme, Floris Toorenburg en Bas Temme heeft het afgelopen bestuursjaar veel mogen leren, mensen mogen ontmoeten en ondanks de beperkingen hele leuke (online) activiteiten en evenementen mogen neerzetten.

Het negende bestuur bestaat uit de volgende personen:
Voorzitster: Aurelia Verduin
Vicevoorzitster: Sam Gitsels
Secretaris: Martijn Soetekouw
Penningmeester: Bas Temme
Commissaris Extern: Boudewijn Wittenberg
Commissaris Intern: Sven Meijerink

Het negende bestuur gaat er alles aan doen om zoveel mogelijk borrels en evenementen te organiseren voor onze leden.

We hopen jullie snel te zien tijdens een van onze evenementen!