ALV & bestuurswissel 28 september 2020

Op maandag 28 september heeft de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering plaatsgevonden. Tijdens de ALV werd het jaarverslag gepresenteerd en kregen leden de kans om vragen te stellen aan het zevende bestuur.

Het zevende bestuur, bestaande uit Luuk Hormes, Dennis Kok , Bas Jochems, Kiki Kemperman, Pieter Wielders en Sang Minh Nguyen heeft de afgelopen bestuursperiode veel mogen leren, mensen mogen ontmoeten en hele leuke activiteiten en evenementen mogen neerzetten.

Het achtste bestuur bestaat uit de volgende personen:
Voorzitter: Bas Jochems
Secretaris: Martijn Soetekouw
Penningmeester: Bas Temme
Commissaris Extern: Floris Toorenburg
Commissaris Intern: Sven Meijerink

Het achtste bestuur gaat er alles aan doen om zoveel mogelijk borrels en evenementen te organiseren voor onze leden.

We hopen jullie snel te zien tijdens een van onze evenementen!