Bestuurswissel

Op 25 juni was het zover. Het vijfde bestuur der Studievereniging CEnter moest plaats maken voor een nieuw en fris bestuur.

Het afgelopen jaar hebben Maurice Paul (voorzitter), Lex Gooren (vice-voorzitter), Geerten Kamerling (secretaris), Janne Post (penningmeester), Mark van Houten (commissaris marketing), Faruk Aslan (commissaris extern) en Romee Roelofs (commissaris evenementen) veel mogen leren, heel veel mensen mogen ontmoeten en hele leuke activiteiten en evenementen mogen neerzetten en meemaken.

Na een jaar waar ze trots op mogen zijn, hebben zij het stokje overdragen aan het zesde bestuur der Studievereniging CEnter:
Voorzitter – Duco Bassa
Secretaris – Dennis Kok
Penningmeester – Janne Post
Commissaris extern – Jari de Kleijn
Commissaris intern – Ilonca Krabbenborg

Het nieuwe bestuur kijkt er naar uit om dit jaar weer te laten slagen en het voor de leden zo leuk en leerzaam mogelijk te maken. Er staan al heel wat leuke evenementen op de planning op formeel en informeel gebied. Houdt onze agenda in de gaten en we hopen jullie allemaal te zien tijdens deze evenementen!