Studiereis naar Antwerpen

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Alsof één reis nog niet genoeg was, vond de reiscommissie, bestaande uit Saria, Lex, Eline en Janne, het de hoogste tijd dat er een tweede tripje zou komen. Tweede maanden hebben zij zich hard ingezet om een leuk weekend naar Antwerpen te boeken.

In Antwerpen genoten we van de heerlijke Vlaamse biertjes, onder andere in ons Bascafé 2.0. Daarnaast hebben we ons vermaakt met een rondleiding door de stad om zo de highlights te verkennen. Ten slotte hebben we gebattled om de prijs voor het team die de meeste punten scoorde tijdens de crazy 88’.

Vlak voor vertrek was er nog even paniek, want Nathalie verloor haar telefoon. Gelukkig kwam hij weer terecht. Per bus vertrokken we weer naar het prachtige Nijmegen.

Sluit Menu
×
×

Winkelmand

Om deze website goed te laten werken, moeten we soms kleine bestanden op uw computer zetten, zogenaamde cookies. De meeste grote websites doen dit.