After intro BBQ

Studievereniging CEnter hoopt dat jullie allemaal hebben genoten van de introductie. Volgende week donderdag organiseren wij een after intro BBQ voor alle eerste jaars studenten. Inschrijven kan door het onderstaande formulier in te vullen!

De BBQ bestaat uit:
– 4 stukken vlees (kipsaté, hamburger, karbonade & braadworst)
– 2 salades
– stokbrood + saus (knoflook/satésaus)

Algemene informatie:
Datum: donderdag 15 september
Plaats: HAN Nijmegen, laan van Scheut 10 (boventerras)
Tijd: vanaf 17:00 tot 21:00
Kosten 10 euro

Inschrijven kan via de volgende link: Inschrijven voor de BBQ

Heb jij nog nog geen boeken besteld maar al je eerste colleges achter de rug? Studievereniging CEnter heeft ervoor gezorgd dat jullie tot wel 10% korting krijgen op de studieboeken. Via de volgende link ontvang je deze speciale korting: Bestel je studieboeken met 10% korting

(P.s. tijdens de BBQ hebben wij nog een leuke verassing voor jullie)